فروش سنگ
خانه / سنگ مرمریت / عرضه کننده سنگ مرمریت الیگودرز

عرضه کننده سنگ مرمریت الیگودرز

سنگ مرمریت الیگودرز : سنگ مرمریت از سنگ دگرگون شده است، که حرارت زیاد طی زمان طو لانی این سنگ دگرگون شده را تبدیل به سنگ مرمریت می کند.

در الیگودرز دو نوع سنگ مرمریت وجود دارد : چینی سفید الیگودرز و چینی مشکی.

برای عرضه سنگ مرمریت الیگودرز افرادی در نظر گرفته می شود که در زمینه سنگ مهارت و استعداد فوق العاده ای داشته باشند؛ و بتوانند بازار سنگ را شناسایی کنند و همچنین گرایش مردم به چه سنگی را هم طی هر زمان خاصی شناسایی کنند. 

عرضه کننده سنگ مرمریت الیگودرز

بررسی کیفیت سنگ مرمریت الیگودرز

بررسی کیفیت سنگ مرمریت الیگودرز کیفیت سنگ الیگودرز : سنگ مرمریت الیگودرز ساب پذیری بسیار خوبی دارد سنگ مرمریت الیگودرز بدلیل اینکه سنگی براق است می تواند نور را از خود منعکس کند.

سنگ سفید و مرمریت الیگودرز : البته برخی به اشتباه به سنگ سفید الیگودرز سنگ کریستال هم می‌گویند که البته این سنگ چون در گروه سنگ های کریستال قرار دارد خیلی هم اشتباه نیست؛ سطح این سنگ به رنگ سفید است که خط های به شکل نامنظم در آن به چشم می‌خورد اغلب این رنگ ها سیاه یا حتی طوسی است.

سنگ مرمریت سفید الیگودرز برای نمای ساختمان هاو سرویس های بهداشتی و… استفاده می شود ؛ ولی مشکل این سنگ این است که،سطح آن صاف است که درهنگام نصب باید با مهارت زیاد این کار انجام شود.

سنگ مرمریت مشکی الیگودرز سنگی بسیار زیبا است ؛ این سنگ با داشتن طرحی  که آنالیز های زیادی دارد از سنگ های کریستال برتر رنگی چه در ایران و چه در دنیا به حساب می آید .

سنگ مشکی الیگودرز : این سنگ زمینه ای به رنگ تیره دارد و موج های زیبای این سنگ به شکل بوک مچ و قور مچ است که به سنگ زیبایی چشم نوازی می دهد.

سنگ های مرمریت الیگودرز هر دو مدل یعنی هم سنگ مرمریت سفید و هم سنگ مرمریت مشکی آن کیفیت بسیار خوب و زیبایی خاصی دارد که می تواند تا چندین سال روی نمای ساختمان باقی بماند و به فضای ساختمان جلوه ی خاص و زیبایی بدهد.

مرکز خرید سنگ مرمریت الیگودرز

مرکز خرید سنگ مرمریت الیگودرز خرید سنگ مرمریت : قیمت سنگ الیگودرز به دلایل  زیادی وابسته است ؛ مثلا (بر اساس زیبایی و طرحی که روی سطح سنگ وجود دارد ، بر اساس ضخامتی که سنگ برش خورده است ، بر اساس بوک مچ یا فور مچ بودن سنگ ، بر اساس متراژ مورد نظر و نیاز پیمانکار و …) که در هریک از این ها قیمت سنگ تغییر می کند ؛ البته تمام این موارد در زمان خرید سنگ و صحبت با مشاوران سنگ به صورت جدا و دقیق تر محاسبه می گردد.

خرید سنگ مرمریت الیگودرز به روش های مختلفی انجام می شود : اعم از خرید اینترنتی و خرید حضوری 

در خرید اینترنتی سنگ مرمریت الیگودرز با وارد شدن به سایت یا شبکه ی پیام رسان با فروشندگان سنگ ارتباط بگیرید  و با دیدن طرح ها ومدل ها سنگ مورد نظر را انتخاب و آن را به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

در خرید حضوری با رفتن به بازار های  سنگ فروشی ، سنگ مورد نظر را خریداری کنید.

جهت مشاوره و خرید و همچنین فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
علی تابش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132045650
پست الکترونیکی: alitabesh@hotmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان سنگ مرمریت ارزان

سنگ مرمریت یکی از سنگ های محبوب در بین مردم است و در موارد بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. سنگ مرمریت ارزان تر از سایر سنگ ها است زیرا فراوانی بیشتری دارد و ه

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: علی تابش

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09132045650

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: sangvaraghe@

instagram icon اینستاگرام: alitabeshsang@

email icon ایمیل: alitabesh@hotmail.com