فروش سنگ
خانه / سنگ مرمریت / کارخانه تولید سنگ مرمریت اصفهان

کارخانه تولید سنگ مرمریت اصفهان

سنگ مرمریت اصفهان از دسته سنگ هایی می باشد که کارخانه های تولیدی در این شهر آن را با کیفیت مرغوب تولید و نیز با قیمت مناسب به روش مستقیم در بازارهای جهانی عرضه می دارند که از شهرت صادراتی بالایی در نوع خود برخوردار می باشد.

کارخانه تولید سنگ مرمریت اصفهان

کاربرد سنگ مرمریت در ساختمان

کاربرد سنگ مرمریت در ساختمان

این محصولات بر اساس کاربرد دارای مصارف ویژه ای می باشند که از کاربرد سنگ مرمریت این نوع محصول طبیعی در صنعت ساختمان سازی نیز استفاده می شود  که در نوع خود بی نظیر و نیز دارای ویژگی های خاصی است که عبارتند از: سنگ خوب و با کیفیت را باید بشناسیم تا بتوانیم سفارش و مورد استفاده قرار دهیم که باید دارای تحمل بالا در مقابل محیط های طبیعی، شیمیایی، سایشی باشد، بدون ترک، شیار، شکستگی، رگه های سست، پوسیدگی و خلل باشد. سنگ خوب سنگی است که جاذب آب نبوده و با بافت و رنگ طبیعی و یکدست باشد.

طرح های سنگ مرمریت در صنعت ساختمانی نقش به سزایی را ایفا می کند و باعث می شود به نماهای ساختمانی شکل و ظاهری زیبا بخشد که این نوع سنگ جز سنگ های رسوبی محسوب می شود و به دلیل استقامت و استحکام بالا و زیبایی خاص در نوع خود دارای ارزش زیادی بوده که باعث شده افراد زیادی از این نوع سنگ در بناها و مجسمه های خود استفاده نمایند.

نمایندگی فروش سنگ مرمریت اصفهان

نمایندگی فروش سنگ مرمریت اصفهان

امروزه نمایندگی های پخش و عرضه فروش سنگ اصفهان توانسته اند با کیفیت ترین و نیز مناسب ترین نوع سنگ را از لحاظ قیمت به روش مستقیم و نیز بدون واسطه در بازارهای داخلی و خارجی عرضه نمایند.

سنگ مرمریت اصفهان با توجه به مشخصات ویژه خود که دارای درجه بندی استاندارد، نوع کیفیت سنگ، نوع متریال مصرفی در فرآیند تولید، نداشتن ناخالصی در سنگ، قطر سنگ، گونیا بودن سنگ، ساب سنگ، نحوه حمل و نقل سنگ و ارسال سنگ، لب پر نبودن، سورت بندی دقیق و غیره بوده که می تواند در فروش این محصول نقش بسزایی را ایفا نماید.

 این سنگ ها دارای برندهای مختلفی می باشند که هر برند با توجه به نوع خود دارای کاربردهای زیادی می باشند و نیز هر کدام به طور جداگانه از اجزای مختلفی تشکیل شده که نوع سنگ و کیفیت و طرح و رنگ و سایز اندازه آنها بستگی به نوع کیفیت آن دارد که در صنعت ساختمان سازی کاربرد بسیاری دارد.

همچنین قیمت سنگ مرمریت به عوامل دیگری نیز بستگی دارد که از جمله ضخامت برش، کیفیت ساب و برش، مواد استفاده در فرآوری، دقت در سورت بندی، سایز و اندازه سنگ می باشند که هر چه سایز و اندازه سنگ بزرگتر باشد قیمت آن نیز با توجه به تفاوت در روش تولید و فرآوری بیشتر می باشد.

جهت مشاوره و خرید و همچنین فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
علی تابش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09132045650
پست الکترونیکی: alitabesh@hotmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده سنگ مرمریت پرطاووسی

امروز در داخل کشور عرضه کننده سنگ مرمر به خصوص انواع سنگ مرمریت پرطاووسی بسیار فراوان می باشد به طوری که شما مشتریان عزیز می توانید به راحتی اقدام به خریداری عم

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: علی تابش

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09132045650

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: sangvaraghe@

instagram icon اینستاگرام: alitabeshsang@

email icon ایمیل: alitabesh@hotmail.com